| Manu3la a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei care joak imvu este o handikapata pe imvu care o cheama kyyela si mi-a schimbat parola pentru ca are un cont vip. m-am rugat de ea sa mi-o dea dar nu vrea iar pe TPU o cheama fetitaalyss2010 va zic eu e o handikapata tampitha dementa...etc imi vine sa o omor pentru ca m-am schimnuit foarte mult la contul ala si acum mi-am facut bani si chiar aratam frumos daca o cunoasteti ii ziceti sa-mi dea parola?

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

Dc nu iti recuperezi parola prin email?

3 răspunsuri:
| Elmma9 a răspuns:

Cai timpita pentru a face astalaughing

| Elmma9 a răspuns:

Da arata-i ca un cur fah panaramo

| Manu3la explică:

Ia mai du-te draq o faci pe matha aia handikapata si proasta care te-a facut tampit-o curva naibii