| AnonimaE a întrebat:

Buna Tpu.Am si eu o intrebare pentru voi. Primiti mailuri de la Twoo chiar daca nu aveti cont facut acolo? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, probabil te spameaza doar pe tine ca au dat peste mail ul tau pe undeva.

| AnonimaE explică (pentru suntserios):

Suntserios,Nu la spam ci la inbox.Am incercat sa ma loghez cu id-ul meu acolo si imi zice :Contul pe care ai incercat sa te conectezi nu exista.

| suntserios a răspuns (pentru AnonimaE):

Cand am zis spam, nu m am referit la filtrul de spam din mail ul tau ci la spam ca si concept adica mail uri trimise aiurea pentru publicitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Primesc si eu mesaje de la Twoo, si ma enerveaza cumplit! Adica, nu vad de ce m-ar interesa. De exemplu am primit un mail cum ca ''X vrea sa fie prietenul tau pe Twoo, tu vrei?'' Sau ceva de genul. Adica cum sa vrea sa fie prieten cu mine pe Twoo daca nici nu am cont? Asta chiar ma enerveaza!