| CrAzZzyStrAwBerrY1 a întrebat:

Am nevoie de idei bune pentru un cadou. Nu stiu ce sa ii iau prietenului meu de ziua lui. Va rog ajutati-ma...Si raspundeti daca se poate pana saptamana viitoare. FUNDA! big grin Mersii anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| ano26ar a răspuns:

Fa un colaj de poze si inrameaza-lbig grin sau poti cumpara un tricou simplu pe care sa imprimi o vorba de-a lui sau ceva amuzant.

| CrAzZzyStrAwBerrY1 explică (pentru ano26ar):

Nu prea am poze pentru ca avem doar o saptamana. laughing dar idea cu tricoul ar merge. big grin Mersi:*

2 răspunsuri:
| annns a răspuns:

Un ceas sau un parfum happy