| Loloannna a întrebat:

Am si eu o intrebare si as vrea sa imi răspundă doar persoanele care chiar au încercat asa ceva, va rog nu vreau răspunsuri ca o sa mor...etc
Vreau sa slabesc foarte repede am la dispozitie doar 2 saptamâni, si vreau sa-mi spuneti cei care au încercat, cat slabesc in 2 saptamâni daca nu mananc absolut nimic? si voi cat ati slabit? Urgent! DAU FUNDA celui mai bun răspuns!

3 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Nu slabesti mai nimic in 2 saptamani fara sa mananci nimic. Si ca sa stii si tu nu e neaparat sa poti muri, dar nu vei avea o viata normala dupa asta. O sa stai cu medicamentele dupa tine. Dar daca vrei sa slabesti in 2 saptamani poti incerca cu ceai verde, niste exerciti si o dieta, dar nu foarte stricta.

| Loloannna explică (pentru Ammy93):

Nu cred ca slabesti nimic din moment ce nu consumi nici o calorie? Eu am nevoie sa slabesc 8 kg foarte repede e urgent!

| Ammy93 a răspuns:

Tu faci cum crezi ca e mai bine, dar iti spun, ca dupa acele 2 saptamani nu vei mai fi om. Mai bine faci sport, ca e mai calumea. Daca te tii de sport in 2 saptamani dai jos intre 5-8 kg, dar trebuie sa te tii si fara dulciuri