| jo_7070 a întrebat:

AAs vrea sa slabesc repede aprox 4 -5 kg! Vreau sa scap cant mai repede de grasimea dp solduri "si burta". Mentionez ca am facut cam 6 saptamani mult sport (aerobic mult!) am slabit dar deja incep sa vad ca rezultatele nu au durat mult nu mananc "prostii" deloc, sare la fel nu stiu ce sa fac Daca a incercat cineva o metoda "miraculoasa" va rog sa-mi spuneti ceva bun! Funda

1 răspuns:
| andutzaa_1034 a răspuns:

Poi nu stiu... daca zici ca nu mananiki prostii incearca sa nu mai mananci nici paine alba si sa faci sport si sa mananci multe fructe...