| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare... sper sa ma puteti ajuta!
Am 14 ani si inca nu mi-a venit sperma... ce ar trebui sa fac?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| robert48 a răspuns:

Salut! Nu ar trebui sa faci nimic,stai linistit,relaxeaza'te, totul vine de la sine! Nu ai de ce te ingrijora! Sunt doua variante! Ori corpul tau nu este inca, capabil sa produca spermatozoid, ori nu ai incercat tu destul sa il stimulezi! Poate inca nu ai ajuns la perioada de excitare a masturbariihappy.Mai incearca, va avea rezultat. Mult succes!

1 răspuns:
| STOPLove a răspuns:

Esti ipotent