| βǿβǿ a întrebat:

Am si eu o mica problema sad
Un prieten incearca sa ma sune dar nu reuseste sad. Spune ca in momentul in care suna eu dau ocupat. dar la mine nici nu suna telefonul. nu am cum sa ii dau ocupat. si nici nu vreau sa-i dat ocupat.
Ce as putea sa fac? ca am vrea amandoi sa ne auzim la telefonstraight face
eu am incercat sa-mi scot cartela si tot din telefon si dupa aceea am pus inapoi, dar degeaba.straight face
Faza este ca toti ma pot suna, numa el nucrying

ce sa facem sa putem odata vorbii la tel?sad

FUNDAAA

va rooooooog HEEEEEELP crying

5 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Bunalaughing
Daca ceilalti te pot suna.eu cred ca inventeaza scuza astahee hee
Poate nu are chef sa vorbeasca.sau nu are creditthinking cine stie.
Si poate inventeaza aceasta scuza.pentru ca e cam dubios.ca ceilalti te pot suna numai ell nu.
Este doar o parere:*

| airam a răspuns:

Asta insemna ca numarul lui este bagat la lista ta de respingeri! in telefon este o lista de respingere pentru a baga acolo numerele care nu vrei sa te sune!

| Deyux_5665 a răspuns:

Poi...asa mi s-a intamplat si mie.intri in setarile telefonului
Si dai la apeluri...si numere respinse. poate l-ai bagat doar pe el din greseala.Parerea mea! Asa am avut si eu si a mers!

| hd04wbw a răspuns:

Nu ai facut cumva restrictionare de apeluri doar pentru numarul lui? Incearca sa umbli in setarile telefonului sa vezi.Bafta

| Andreea_7923 a răspuns:

thinking
cred ca la-i pus pe lista de respingere laughing
intra la setari telefon. apoi la apel
si vezi unde ai lista de respingere
si daca este acolo stergellllllllllll
sper ca te-am ajutat
fundita?batting eyelashes
app bafta