| BlueGirl a întrebat:

am si eu o micuta. problema big grin nu stiu ce sa fac in leg cu un baiat straight face
Ideea e ca el mi-a spus de anul trecut ca ma place. si stiu sigur ca inca ma mai place. insa, eu nu prea sunt genul de fata pentru care conteaza atat de mult o relatie. Ceea ce ma uimeste pe mine, este faptul ca nu ma simt aiurea cand mai facem noi faze in clasa gen, ne luam in brate etc. Desi ma simt chiar ok in situatiile astea parca tot nu m-as combina cu el. Nu stiu de ce dar pur si simplu imi plac genul asta de situatii doar daca nu sunt cu el. Cred ca daca eram impreuna cu el totul parea pre monoton. Asa, daca ne mai dam unu la altul si ne tinem de mana etc. parca nu e asa. normal big grin

Sper ca ati inteles ce am vrut eu sa spun si sper ca aveti un raspuns pentru mine! pup.

1 răspuns:
| Anabelle_5756 a răspuns:

Te inteleg perfect. in asa o situatie sunt si eu acum numai ca, culmea noi nu ne placem deloc chiar daca ne pupam pe obraz, ne imbratisam si ne tinem de mana [dar mai rar] si nu mi se pare ceva anormal. pur si simplu puteti fii foarte buni prieteni daca nu iti place de el. si in cazul meu nimeni nu mi-a reprosat nimic sau sa-mi spuna ceva in legatura cu asta deci cred ca este totul ok sa fiti asa buni prieteni.

fudita? puppy dog eyes