| BogdanR1997 a întrebat:

Buna TPU am si eu o nelamurire...stiu ca la sfarsitul liceului (la sfarsitul clasei a 12) se da un examen...acel examen difera de profilul pe care l-ai urmat daca nu ma insel.Intrebarea mea este : daca aleg profilul filologie din ce voi da acel examen ( ex : romana si chimie) si am aceeasi intrebare si pentru profilele : stiinte sociale si intesiv engleza.

1 răspuns:
| mogwtz a răspuns:

Dil libi straine cred, chimia stiu ca ii numai la profilele tehnice