| Ana_Roox_1997 a întrebat:

Buna TPU! Am si eu o pagina pe facebook, nu pagina de facebook o pagina "Prietenie Adevarata; x". De curand am bagat 3 admine noi + eu manager 4. Pagina nu este foarte mare de oarece admineele nu postau. Acum doua zile am intrat pe pgaina desi nu mai intrase-m pe ea de o luna si ceva. Cand am intrat m-am uitat la admini, am vazut era cutaree administrator adm adm, si eu creator de continut, am vrut sa adaug pe cineva si nu mia daat voie! Va rog frumos daca ma puteti ajuta Dau FundaVOT! sad

3 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Simplu stergi pag si faci alta postezi ca a fost sparat si fanii vin pe noua pagina dupa ai grija cui dai admin

| Ana_Roox_1997 explică (pentru LittleBugsBunny):

Nu e asa

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru Ana_Roox_1997):

Dar cum e? stergi pagina aia de fb pe care ai facut-o insa inainte anunti fanii ca v-ati mutat pe alta pagina...