| Mariiuta a întrebat:

am o problema am fost administrator la o pagina infiintata de mine si am adaugat 2 admine si ele m-au trecut ca creator de continut crying( ce pot sa fac sa devin administrator si sa le sterg pe ele doua ca nu imi da voie sa dau x este vreo modalitate? help mee

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu este! Pe viitor ai grija cand alegi admini sa-i pui Content Creator cum te-au pus ele pe tine. Content Creator nu poate sa stearga pagina sau sa puna alti admini sau sa stearga alti admini.