| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema! Am fost reprezentant avon si am facut o singura comanda pe care am platit-o la timp. De atunci nu am m-ai facut nicio comanda.am primit un plic in care mi se spunea ca am o factura de achitat pentru o comanda (pe care nu am facut-o eu). Am vorbit cu liderul si a spus ca nu trebuie sa platesc nimic ca s-a facut o greseala.Acum am mai primit un plic in care mi s-a spus ca daca nu platesc 33 de lei voi fi data in judecata. Ce ma sfatuiti sa fac? Liderul nu are nicio problema si imi spune sa platesc. Nu mi se pare corect.

1 răspuns:
| Cristina27061999 a răspuns:

Ori le trimiti un email prin care le spui ca nu este o comanda facuta de tine ori platesti cei 33 de lei