| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema:am un telefon nou caruia ii merge internetul doar daca am semnal wi-fi(adica de la antena).Eu in casa am antena pentru semnal, dar problema este ca e parolata.Si nu stiu care e parola pentru ca am uitat-o. Unde imi pot vedea parola(pe PC)? Funda!happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| razvitzi a răspuns:

1. Iti trebuie un pc conectat la router prin cablu ca sa iti schimbi parola.
2. Poti sa resetezi routerul si sa il setezi din nou direct dupa tel.
Ce router ai si ce isp?