| LanaDelRey1975 a întrebat:

Mi-am luat un nou telefon, si anume Huawei,insa cand doresc ca ma conectez la wireless-ul din casa nu merge. Adica am pus parola, insa nu imi apar acele liniuta de semnal in partea de sus a ecranului si nici internetul nu merge. Imi apare "Salvata (parola cred), securizata cu WPA2 in loc de Conectat. Ce sa fac sa pot avea internet pe telefon?
P.S:Am router Asus.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Sterge reteaua de la wireless din telefon, ca sa o scanezi din nou, apoi sa poti reintroduce parola.