| ElenaVaideanu a întrebat:

Am un telefon Lg Gs290 Cookie Fresh si imi face probleme.L-am cumparat de la un magazin Vodafone acum aproximativ un an.Dar acum nu merge deloc touch screen-ul.La inceput cand apasam de ex. pe meniu care este in dreapta, mi se ducea comanda in stanga.Acum nu mai merge deloc.Stiti cat are acest telefon garantie? Unde trebuie sa il duc sa il repare? Va rog raspunde-ti cei care stiti! Multumesc anticipat!

Psbig grinau funda celui care m-a ajutat happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lorena_4201 a răspuns:

Iti poti calibra tastatura tongue

| ElenaVaideanu explică (pentru lorena_4201):

Nu se poate. dupa cum vezi si mai sus ..am spus ca nu mai merge deloc touch screen-ul. Oricum, acum l-am reparat.