| Lise a întrebat:

Am si eu o problema cu conexiunea. Nu ma pot conecta pe messenger de pe nici un id, iar internetul imi merge. Cu facebook-ul la fel. Cand vrea sa ma conectez imi da o eroare cu nu stiu ce certificat. Precizez ca de pe alte compuri ma pot coonecta pe facebook-ul meu, cat si pe id! HELP!sad

1 răspuns:
| AdeeLinna22 a răspuns:

Da, stiu, asa i s-a intamplat unei prietene... Si-a refacut winds. si acum ii merge perfect. Nu stiu exact cauza, dar ai putea incerca sa-l refaci si tu happy