| Publicitatee a întrebat:

am si eu o problema cu mamacrying de 3 zile tipa incontinuu. Pur si simplu tipa chiar daca imi explica ceva daca ma invata sau imi arata ceva. Nu pot sa o inteleg tipa la toata lumea(la mine la tata si la fratimiu). Deci am ajuns sa plang noaptea pentru ca pur si cimplu nu o mai inteleg ea niciodata nu a tipat si nu mi. a vorbit urat si acum tipa din orice.I.am spus ca ma deranjeaza si am intrebat. o dc tipa si mi. a spus ca e stresata.I.am spus ca daca e stresata nu trebuie sa se razbune tipand la mine pentru ca ma doare si nu ma mai intelege.Se petrece ceva ciudat cu ea nu mai e "mamy" de altadata si ma doare mai tare ca orice. ajutor va rog din sufletsad

2 răspunsuri:
| gr3atlif3 a răspuns:

Get a life laughing. poate ii la ciclu oh go on.laughing si a mea urla cat ii ziua si noapte dar. who gives a crap?laughing))

| marinika_3730 a răspuns:

Mda... e trist, cu siguranta ceva i s-a intamplat, si autnci cind ti se intimpla ceva grav si nu spui la nimeni, esti nervos, stresat etc...

Inceraca si tu sa o intelegi, si sa afli ce s-a intamplat, ca sa o ajuti. Pina atunci totusi fii calm si inceraca sa nu gaseasca motive ca sa tipe la tine.