| RawGrey a întrebat:

Tata este foarte nervos mai totdeauna... deci pur si simplu tipa din orice nu stiu dar m-am saturat de el si prietenii mei care mai vin pe la mine pe acasa mai tipa ( rar ) si la ei deci nu stiu ce are. Nu prea ma inteleg cu el mai mult cu mama. Si nu stiu de exemplu mi-a spus odata sa pun prelata la piscina si a tipat direct pe un ton din ala urat.sad Ce sa fac sa-i raspund cu aceeasi moneda... sa-i inchid gura?

Răspuns Câştigător
| hellokittyalba a răspuns:

Nu prea ai ce sa ii faci...da nu il baga in seama si intreaba-l de ce tipa la tin3