| Cristina1010 a întrebat:

Am si eu o problema cu Sims 3... mi-am instalat si eu un expansion pack mai exact sims 3 generation. mi se deschide launcherul, dar dupa ce se incarca jocul imi spune ca launcherul nu mai functioneaza. ce sa-i fac ca nu stiu va rog mult ajutati-ma!

1 răspuns:
| SunShineyKidu a răspuns:

Si eu am aut probleme de genul acesta, dar nu stiu sa te ajut. Pararea mea : 1. Nu lua in considerare toate sfarturiel care le vei primi( sa nu fie scrise in bajocura)
2. Consulta un itist ( aitist ) happy
SUCCES!