| patty26 a întrebat:

Am si eu o problema...am instalat sims 3 world adventures.si cand il pornesc, ca sa ma joc, cand se incarca orasul, se scoate afara jocul.
Nu stiu de ce.
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| szilard45 a răspuns:

Salut incearca sa setezzi rezolutia mai joasa la joc pentru ca poate pc-ul tau nu face fata si daca nici asta nu merge incearca sal reinstalezi si din cate stiu sims 3 nu merge numa daca ii cumparat.
sper stai fie de ajutor

2 răspunsuri:
| Aliiiiiiii a răspuns:

L-ai instalat.Pai poti sa-mi spui si mie cum ca la mine nu merge imi spune Update of the Sims 3 failed, setup is unable to continue si i-am pus crack-ul si tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta instructiunile jocului