| jasmine11 a întrebat:

am si eu o problema, cum as putea face sa ma dezvolt mai bine, sunt foarte slaba, nu imi asimileaza corpul vitaminele, si sunt foarte slaba si foarte slab dez, ajutor, am 14 ani! funda!

1 răspuns:
| YoanaYo a răspuns:

Hei, si eu am 14 ani si am avut aceeasi problema. De fapt am avut, la 13 ani, pentru ca nu mancam nimic laughing
~In primul rand trebuie sa iti asiguri un raport de vitamine mai mare ca de obicei. Adica... papa multe fructe, legume. A, sa stii ca ouale ochiuri sunt destul de bune pentru dezvoltarea sanilor happy.
~Dar te-as ruga mai intai sa vorbesti si cu mamica ta, sa ii spui ce te deranjeaza, poate stie mai bine decat noi.

Pai... Sper sa iti rezolvi problema! happy