| SoreMihalacheSorina a întrebat:

Am si eu o problema, de fieare data cand scriu, imi apare o chestie si scrie)Dezexcuta, Decupeaza,Lipeste,Sterge,Selecteaza tot,Mai multe, Inspecteaza elementul din pagina), si nu pot sa scriu de ele, scriu foarte greu, si cateodata ce copiez eu atunci mi se lipeste cand scriu fara sa vad. Ce sa fac?

FUNDA + VOT

3 răspunsuri:
| MariusDk23 a răspuns:

Ai probleme cu tastatura.

| LollypopMe a răspuns:

Pe telefon iti apare?
pai, daca ai cu touch, intri la tastatura si vezi un buton care scrie,, T9" si pe ala apesi. daca nu are touch, du-te la un magazin sau la un specialist

| SoreMihalacheSorina explică (pentru LollypopMe):

Am rezolvat, si era cu tastatura nu telefonul, si stiam de acela T9! Oricum mersi!