| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Am si eu o problema, de mic am fost slab si acum am 15 ani la fel m-am inaltat ca un cal am 1, 88 metri si nu ma ingras deloc. Am 60 de kg, am inteles ca e normal daca sunt inalt dar vreau macar vreo 5 kg in plus. Mananc de sparg dar fac si sport cred ca de aia nu se prinde. Mananc chipsuri dar nu prea multe si tot degeaba. Dati-mi niste sfaturi ca rad prietenii de mine ca am mainile slabe si coastele mi se vad,

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fii liniştit la vârsta ta mai evoluezi deci nu rămâi aşa. nu forţa natura

| horansgang a răspuns:

Du-te la medicul de familie si explica-i situatia. O sa iti dea niste vitamine sau ceva... Bafta.