| Alexa920 a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu facebook`ul am schimbat de mai multe ori numele si acum nu il mai pot schimba stie cineva daca mai am fro varianta de a putea sa il schimb sau nu siu ceva in acre poata sa mearga fro idee Dau fundalove struck:*( scuzati gategoria e urgent!)

4 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Nu mai merge sa-l schimbi dupa 4-5 nume schimbate, solutia e sa-ti faci alt Facebook.
Bafta.

| Alexa920 explică (pentru Aleqa):

Da laughing se pare ca nu exista nu pot sa imi afc altul dupa 1.567 de prieteni laughing asat e

| Aleqa a răspuns (pentru Alexa920):

Eh, lasa, se pot trimite din nou cereri de prietenie.

| DDCC a răspuns:

O ultimă soluție ar fi să le ceri celor de la Facebook acest lucru, de aici https://www.facebook.com/help/contact/245617802141709?%C2%AD%C2%ADrdrhc, la Reason nu scrii nimic iar la Your ID încarci poza pe care o ai la profil. Fă asta de vreo 3-4 ori pe zi timp de 3-4 zile fără să-ți schimbi poza pe care ai încărcat-o.
Dacă nu funcționează asta atunci alte soluții nu există.