| TwLink98 a întrebat:

V-as ruga enorm de mult daca ati putea sa ma ajuta-ti cu o problema, de anii de zile tot incerc sa-mi amintesc parola de la Facebook-ul vechi si incercarile au esuat, nu m-ar interesa Facebook-ul cat pozele pe care le am stocate pe acel cont, cartela pe care este facut Facebook-ul am pierdut-o, iar adresa de email nu o mai stiu, va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Nu ai cum sa o mai aflii prin recupereaza parola, daca nu ai nici mailul nici parola

| TwLink98 explică (pentru Думитреску_Джордж_1994):

Parola de la email o știu, dar numai stiu user-ul.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ieu m-a gandesc? S-a numai folosestiii niciun fesbuc da ca nay vrut casa invetii limba rumana?
Uoameni normalii tin pozele pe kard?