| คиค a întrebat:

Am si eu o problema la capitolul sentimente, emotii, trairi...care au legaturi cu baietii.
Fetelor, va rog mult imi dati o mana de ajutor? Am neaparata nevoie de sfatul cuiva din exterior!

Va multumesc din suflet, si sper sa ma ajutati in numat cat mai mare!

P. >S: Problema o voi trimite printr-un mesaj privat, sau de ce nu sa vorbim pe mess (lasa-ti ID-ul intr-un mesaj privat)!

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Nicolescudaniela. 12

| narcisa a răspuns:

Imi poti trimite un mesaj iar daca pot te voi ajuta cu cea mai mare placere