| คиค a întrebat:

Bună, TPU! Am şi eu o problemă la capitolul "Love", iar părerea obiectivă a cuiva din exterior mi-ar fi de mare ajutor >:".

Cine vrea poate lăsa un răspuns aici, iar eu îi voi trimite povestioara printr-un mesaj pe privat big grin.

12 răspunsuri:
| William a răspuns:

Am eu o idee si mai buna: te raportez.

| คиค explică (pentru William):

Desigur, e o idee, asta în cazul în care ai avea şi un motiv plauzibilwinking.

| William a răspuns (pentru คиค):

Motiv am: ca nu ai tu nicio intrebare. Daca vrei sa te ajutam pui intrebarea aici pe site nu o trimit tu prin mesaj privat sau pe messenger.

| คиค explică (pentru William):

Sunt utilizator TPU încă din 2009, iar în tot acest timp niciodată mi-a fost atrasă atenţia precum că aş încălca vreo regulă procedând astfel. Este dreptul fiecăriua să publice sau nu o anumită problemă. Cine este dispus să-ţi dea un sfat obiectiv o poate face şi prin mesaje big grin.

| biancabibibibibbianca a răspuns (pentru คиค):

Asa e :*! Astept intrebarea :*!

| AliGab a răspuns:

M-ar interesa daca te-as putea ajuta cu ceva

| kiduţa18 a răspuns:

Aici sunt. Send me. :*

| Nostradamuss a răspuns:

Baga

| AnaMaria2719 a răspuns:

Buna, cu mare draghappy

| cristy07 a răspuns:

Zi-mi draguto ast povestioara ta! si iti garantez k nu iti va parea rau ca te-ai adresat mie :*

| Lorylorylololo a răspuns:

Hai, zi-mi happy

| Lorylorylololo a răspuns:

Zi-mi