| คиค a întrebat:

Bună, TPU! Am şi eu o problemă la capitolul "Love", iar părerea obiectivă a cuiva din exterior mi-ar fi de mare ajutor >:".
Cine vrea poate lăsa un răspuns aici, iar eu îi voi trimite povestioara printr-un mesaj pe privat big grin.

9 răspunsuri:
| crisiss a răspuns:

Te ascult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-mi trimiti si mie daca doresti. Chiar daca nu le am eu cu iubirea si astea poate reusesc sa-ti dau un sfat bun.

| Șurubelniță a răspuns:

Daca doresti, imi poti trimite si mie povestioara ta happy

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Lasa-mi mesaj.chiar as vrea sa gasesc o fata cu care sa vorbim amandoi de problemele noastre in dragoste si sa ne ajutamhappy

| PattyxPaty a răspuns:

Lasa-mi un mesaj, si o sa te ajut blushing

| FetitzaCuOchiAlbastrii a răspuns:

Snico51
Ascult da-mi add si-ti voi da sfaturi

| NataliaElena22 a răspuns:

Lasa-mi mesaj. Poate te pot ajuta cu un sfat:*

| Cristinutza18 a răspuns:

Lasa-mi mesaj poate te pot ajuta happy

| CatincaW a răspuns:

Vreau sa te ajut, sunt studenta la psihologie, cred ca as pute sa iti fiu de folos. Astept mesajul tau, daca vrei putem discuta si la telefon.