| Biancaaa2000 a întrebat:

am si eu o problema, nu-mi merge internetul pe telefon (Vodafone smart chat) si trebuie sa trimit sms la 6381 sa primesc setarile pentru internet pe telefon, si daca trimit nu merge adica primesc inapoi mesaj cu Serviciul brodband nu poate fi configurat automat de pe telefonul tau. Ce pot sa fac? AJUTOR DAU FUNDA!

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Sa suni la relati cu clienti (de preferabil dupa alt telefon ca sa poti sa faci seterile manual) si sa ii rogi sa te ajute sa iti faci setarile manual pentru internet..la Vodafone daca nu ma insel relatile cu clienti sunt la nr *222.
bafta