| BAl3x a întrebat:

Buna TPU! Am si eu o problema... prietenul meu spune ca ar avea un crush si ca vrea sa nu se mai gandeasca la ea. Sustine ca a fost un simp si s-a gandit numai la ea. Bineinteles, acum nu mai vrea acest lucru si vrea sa nu o mai aiba pe gand dar nu stie cum. Imi cere sfaturi sa-l ajut sa nu se mai gandesca dar nu stiu sa-i dau raspunsuri. Ii este rusine sa ii zica... asa ca va rog, daca aveti un sfat sa-l ajutati sa-si ia gandul de la ea, puteti sa-l lasati mai in jos.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El e într-o relație în timp ce o place pe alta iar ție toată treaba ți se pare ok? happy

| Iunicu a răspuns:

Cea mai bună variantă ar fi să îl faci să se gândească la tine.
Este de admirat faptul că a avut încredere să îți mărturisească asta.
Întreabă dacă crede că o perioadă scurtă de pauză între voi l-ar ajuta să își pună ordine în gânduri? Eu cred că da.