| alina657 a întrebat:

Am si eu o problema si prefer sa o spun aici unde nu ma cunoaste nimeni.
De cateva zile ma simt foarte ciudat,nu mai am pofta de mancare,plang in fiecare seara,ma consum pentru niste persoane care nu merita,simt ca prietena mea cea mai buna s-a departat de mine de cand s-a imprietenit cu o alta fata pe care eu o cunosc destul de bine, nu mai vorbesc deschis cu parintii...si multe alte chestii.Cred ca am intrat intr-o depresie. Faza e ca nu vreau sa imi pierd prietena si nu stiu cum sa i-o zic pentru ca ea acum trece printr-o despartire si nu vreau sa o ranesc.
Ce sfaturi imi puteti da pentru a iesi din aceasta depresie si pentru a ii spune prieteni mele ca ma deranjeaza ca nu prea mai vorbeste cu mine si ca s-a schimbat?

Răspuns Câştigător
| NebunaaaaaaBlonda a răspuns:

Toti avem momente in care totul se prabuseste pe noi. Daca este cea mai buna prietena a ta, intalniti-va si incearca sa-i spui. Daca nu poti inseamna ca nu e cea mai buna prietena a ta. deoarece prietenii adevarati isi spun totul. Bafta!

1 răspuns:
| Steffani a răspuns:

Incearca sa iesi cu prietenii si cheam-o si pe prietena ta, va va face bine amandurora sa iesiti sa radeti, sa va distrati. Distractia le rezolva pe toatewinking