| OneTime a întrebat:

Am si eu o problema. Stau cu un baiat de 2 saptamani si ne sarutam des, dar fara limba. Mi se pare prea simplu asa. Cum sa fac sa ne sarutam cu limba? Eu am incercat sa ii bag limba in gura, dar el nu m-a lasat. Va rog, ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Discuta cu el, poate nu-i place sarutul cu limba sau i se pare ciudat. gaseste alte tipuri de saruturi pe care le-ati putea incerca. sau pur si simplu, incearca treptat sa-l obisnuiesti cu acest gen de sarut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fii mai pasionala: atingeri tandre, mangaieri etc. Poate asa va fi mai "provocator" pentru el ca sa te sarute cu limbahappy.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Ce sarut mai e si ala fara limba? Cel cu limba este pasional :X