| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos dati-mi ideei de cadou pentru prietenul meu. e ziua lui de nastere dar nu il cunosc f bine.suntem impreuna de putin timp...mai sunt 2 zile pana la ziua lui... voi sunteti salvarea mea.

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Bratara de argint.
Bricheta mai speciala - daca e fumator.
Sapca, tricou personalizat (nu e scump sa scrii ceva pe el la un graphic shop - doar TU stii ce sa scrii).
Spor! ...si... multi ani si din partea noastra!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O carte, e un cadou care nu poate da gres.

| inna a răspuns:

O poza recenta cu voi doi incadrata intr-o rama frumoasabatting eyelashes, un Cd cu muzica lui preferata sau melodiile voastre preferate, un tricou cu poza voastra imprimata, un puzzle cu poza voastra, o carte...cauta ceva fumos si simbolic, nu neaparat ceva scump, poti incerca si ceva facut de mana ta...va aprecia mai mult daca te iubeste cu adevarat happy.

| Chocolate a răspuns:

Un parfum pentru baieti...recomand adidas sau puma... tine:X:X
daca ti s epare scump incearca unul mai ieftinhappy.crede'ma e un cado potrivit, sau un lantzic de argint cu o inimioara, nu consta multhappy...va sti ca e special, e din partea tahappy
daca te iubeste va fi orice cadou perfect.succes si La Multi ANi luihappy!
pa pa

| Encore a răspuns:

Io zic ca cel mai frumos ar fi o seara romantica voi 2batting eyelashes lumanari alea alea stii tu tongue :X... Ar prefera mai mult decat un obiect... Dragostea ta e cel mai frumos cadou pentru el

| nellyneliana a răspuns:

Daca poarta bijuterii ai putea sa ii iei ceva din aur sau argint, ai putea sa ii iei o chestie personalizata( breloc, tricou, sapca etc)... sau ai putea sa il pui pe el sa isi aleaga cadoul-bineinteles te va refuza, dar daca insisti vei reusi sa il convingi(asta din experieta - nu stiam ce sa ii cumpar cadou si decat sa nu ii placa mai bine si-a ales el)...Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da un parfum ceva merge, plus un tricou...

| soul2soul a răspuns:

Ai putea sai iei un lant sau un inel din aur sau argint daca nu cumparai un tricou, o pereche de adidasi desigur de firma sau chiar un set de parfum si ureazai La Multi Ani si din partea mea
pa