| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, am sunat din greseala la 112 si a aparut ceva pe telefon deasupra apelului care spunea ceva de radio, am incercat sa inchid dar nu disparea chestia aia legata de radio pentru ca se încarca ceva acolo, cand a dispărut chestia aia de se incarca s-a inchis si apelul! Si eu nu am spus nimic, nici buna ziua nimic! Si nu stiu daca a raspuns cineva deoarece nu mi se aude telefonul! O sa patesc ceva?;(

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-au aflat locatia.

| Violleta2022 a răspuns:

Vor sosi automat la tine, ca apelurile in care acela care suna si nu vorbeste se interpreteaza ca ala este accidentat si este probabil pe moarte, fiindca nu poate sa vorbeasca si atunci se activeaza GPS-ul cu locatia telefonului si porneste ambulanta care tine.

| sammie a răspuns:

Se zice că primești amendă dacă suni la 112 și de fapt nu ai nicio nevoie. Dacă ai sunat din greșeală atunci de ce n-ai închis telefonul pe loc?

| Mitzupitzu a răspuns:

Te gasesc si te vor amenda.