| andreeammd a întrebat:

Am telefonul lg cookie fresi si vreau si imi blochez anumite fisiere cum ar fi mesajele, pozele, melodiile, etc. Sa pun un cod.
Cum fac?

1 răspuns:
| Drack550 a răspuns:

Meniu->Setari->Securitate->Blocare confidentialitate apoi selectezidai sa salvezi apoi pui parola (vezi ca daca iti cere parola si tu nu o stii incearca 0000 sau 1234 iar daca nu merge te duci si intrebi persoana sau firma respectiva de unde la-i cumparat de regula daca ii nou ii 0000 sau 1234