| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Știți vreun program de blocat diferite foldere/fișiere cu parolă pentru telefon? Unul bun și inteligibil, ușor de utilizat.

De exemplu eu vreau să blochez în cadrul folderului Galerie doar anumite foldere, nu întreg folderul Galerie. De exemplu, folderul Galerie are 3 (sub)foldere iar din alea 3 vreau să blochez două.

Telefonul este Huawei U8180. Sper că ați înțeles. Dau fundiță.

3 răspunsuri:
| Alienware04 a răspuns:

Nu-mi dau seama, daca are android. Daca e cu android instaleaza CM Locker. Il poti gasi pe Google Play. Atentie! merge doar daca e android.

| anonim_4396 explică (pentru Alienware04):

Da, are android.

| anonim_4396 explică (pentru Alienware04):

Imi poti da un link de unde sa-l pot d.e.s.c.a.r.c.a(in afara de Google Play)?