| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat clasa a 8a, iar maine trebuie sa fac optiunile pentru liceu!
Am media de admitere 8.068! Am sanse sa intru la un liceu unde ultima medie de admitere a fost de 8.13,iar locuri sunt 60?
Cate optiuni trebuie sa pun ca sa nu raman pe dinafara?
As putea intra la un liceu unde ultima medie de admitere a fost 8.50,iar locuri sunt 30?
funda+vot!

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

S-ar putea sa ai sanse...depinde de concurenta!

succes happy

| rater1994 a răspuns:

Da unde ai vrea sa intrii? Sf meu pune 3 4 ptiuni unde esti sigur pune prima

| Claudiw a răspuns:

Ai sanse sa intri la liceul unde media de anul a fost 8.13, s-ar putea sa ai sanse si la cel de 8.50... nu se stie, poate cineva nu vrea locul acela si atunci ai mai multe sanse tu sa intrihappy.
Ai nevoie de minim 30 de optiuni ca sa fii sigura ca nu ramai pe dinafara.

| adi227 a răspuns:

Da cred ca ai sanse mult noroc

| Anne_1161 a răspuns:

8,06... posibil sa intrii la profilu` cu ult medie 8, 13 pentru ca mediile anul asta au scazut mult. pui cate optiuni vrei, de preferabil mai mici decat media tawinking dar totusi acum nu ti se pare ca ai exagerat cu 8, 50? totusi e o diferenta mare d l media ta pana acolo + ca sunt 30 d locuri. deci nu visa prea multbatting eyelashes