| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, am tras de la un coleg din tigara si dupa m-a luat cu ameteala, dar tigara era mai maronie din aceea facuta, credeti ca a pus ceva in ea? Di daca da in cateva zile cand fac analize la urina o sa iasa ca am fumat sau ceva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta iese in urina, daca contine si droguri.
Dar nu o sa iasa ca ai fumat, doar ca ai consumat droguri.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca trageai din tigara unui baiat nu iesea nimic la analiza.

| Goete a răspuns:

Tu crezi ca din analiza la urina iese ca ai fumat, ca te-ai mastu_bat (cealalta intrebare a ta), ca ai injurat, ca nu ti-ai facut lectiile sau ca ai furat din super o ciocolata?

| Eireann a răspuns:

Daca nu esti fumator este normal sa ametesti cand tragi si dintr-o tigara normala. La analizele de urina sau sange nu se depisteaza drogurile decat daca se cauta in mod specific. Daca te duci pentru o infectie urinara nu te cauta nimeni de marijuana, cocaina sau metamfetamine.