| AleeDreamss a întrebat:

Acum cateva zile am fumat o tigara, Virginia Slims mentolata mai precis [gudron 6 mg] , si spre final am tras in piept de 2-3 ori si am ametit ingrozitor [nu puteam sa ma tin pe picioare, ma tineam de geam, si totul se invartea extrem de tare]. Problema mea e cum de s-a putut intampla, tinand cont ca am fumat tigari mult mai tari si nu am avut nici cea mai mica ameteala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabonne1982 a răspuns:

Pai depinde. Daca ai stat nefumata cateva zile, te poate lua ameteala si de la cea mai slaba tigara.In general, la tigarile mai subtiri si evident mai slabe, tendinta este sa tragi mai tare din ea si atunci apare ameteala

3 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Asta se intampla cand fumezi pentru prima data!

| AleeDreamss explică (pentru Justmed):

Nu a fost prima data.

| paynehunter a răspuns:

De ce fumezi? asta e intrebarea.