| crudugabrielafelicia123 a întrebat:

Buna TPU, am un baiat de care imi place iar ieri am avut practica cu el, eu stateam cu fetele de vb iar eu l-am vazut cu se uita spre mine dar eu îmi muscam buzele cand mi-am ridicat privirea sa ma uit la el, el nu se mai uita dar sia muscat și el cum le muscam si eu decii ajutor si încă ceva și colegii lui se uita la mine

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ajutorul ti-l oferi singura prin faptul ca iti iei inima in dinti si il inviti pe baiat undeva? Sau macar sa intri in vorba cu el, sa socializati pe social media, eu asa vad lucrurile.Bafta!