| MaDroghezCuFericire a întrebat:

va voi povestii povestea mea incurcata de dragoste laughing). Deci eu anul trecut m-am indragostit de un baiat love struck am avut multe aventuri cu el dar mi-a spus ca nu ma place, si ca intr-e noi nu v-a fii nimic. Eu am ramas sa tin la el, in ciuda faptelor ca nu ma baga in seama si alea - alea. Cum a venit si vara, stateam cu prietenii si am uitat de el. Dar scoala a inceput si l-am vazut din nou si inima mi-a crescut cand l-am vazut in prima zi de scoala, se uita mereu dupa mine si cand eu eram cu colegii mei si el cu ai lui, eu ma uitam la el si el ma nime dar cand ma uitam la el, el isi intorcea privirea. Si imi dadeam seama ca se uita dupa mine dar odata l-am vazut cand se uita la mine si ii spunea ceva prietenului lui cel mai bun si se uitam aman2 la mine si zambeau love struck. Dar in viata mea a mai aparut un baiat, acesta este colegul meu si ma inteleg excelent cu acest baiat love struck si nu stiu pe cine sa aleg pe baiatul de inainte sau pe colegul meu cu care ma inteleg super bine love struck. Sper ca, cum ati citit povestea mea, sa ma ajutati love struck
Funda :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel cu care ai avut o gramada de aventuri nu te merita deoarece nu si-a dat seama de adevarata ta valoare, zic sa incerci cu colegul de banca dar acum trebuie sa fi atenta si sa "sufli si in iaurt daca cu ciorba te-ai ars ", sper ca m-am facut inteles

7 răspunsuri:
| Florinapopica a răspuns:

Pai....prima data afla care te place si dupa aia gandeste-te ce sa alegi happy

Răspuns utilizator avertizat
| cristi62 a răspuns:

Hey,draguta meahappy nu trebuie sa iti aleg noi iubitul, fa cum iti spune inima. ps: in povestea ta, e chimie in 3big grin paa

| JustLalla a răspuns:

Trebuie sa faci ce iti spune inima si nu mai asculta pe ceilalti care isi bat joc de tine!

| Jmekerie225 a răspuns:

Esti un gay fara scapare! Asa ca fa ceva util societatii MOOOOOOOOOOORI!big grin

| JustLalla a răspuns (pentru Jmekerie225):

Este fata bai!

| Denis777 a răspuns (pentru Jmekerie225):

Ba e o tare de lesbyene, fii si tu ai civilizatlaughing