| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi activez pe facebook timeline, intru pe pagina www.facebook.com/about/timeline, dar nu imi apare deloc butonu de " sign up me " de ce? cum sa fac sa pot activa timeline?

6 răspunsuri:
| AstonMartin a răspuns:

Lasa profilul fara timeline, ca pe urma nu stii cum sa scapi mai repede de el.
Pentru a scapa de el trebuie sa folosesti un programel, dar e foarte stresant.

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru AstonMartin):

Imi place cum arata timeline, daca nu imi placea nici nu mai activam

| CriSSa537 a răspuns:

Eu zic sa nu ti-o activezi, e super naspa, eu as vrea sa scap de ea dar nu stiu cum.Pai eu m-am dus la un prieten care are varianta Timeline si mi-a aparut in stanga sus a paginii daca vreau sa o activez...Acum nu stiu daca la toti e la fel...

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru CriSSa537):

1. mie imi place
2. m-am dus pe profile care are activat timeline si nu mi-a aparut deloc sus cum zici tu!

| CriSSa537 a răspuns (pentru scapadeplictiseala):

Mie asa mi-a mers... acum nush....asteapa ca poate o sa-ti apara singura

| Chariuc_Adriana_1993 a răspuns:

Cum sa-mi activez timeline?