| BeatriceLoveSkrillex a întrebat:

am un Iphone 2G 16 gb si l-am scapat pe trecerea de pietoni si a fost calcat/zdrobit de o masinacrying are ecranul spart si carcasa indoita. el se deschide se face ecranul alb si as vrea sa stiu cam cat m-ar costa sa ii schimb ecranul si carcasa?

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

Parerea mea este sa te duci cu el la un service gsm, pentru ca cei de acolo stiu sa isi faca bine treaba. sa zic ca te-ar costa pe la 200-300 de lei (depinde de fiecare sevice in parte). sper ca te-am ajutat

| BeatriceLoveSkrillex explică (pentru DeathDealer):

Mersi de sfatwinking

| DeathDealer a răspuns (pentru BeatriceLoveSkrillex):

Mi-a facut placere!

3 răspunsuri:
| smart22 a răspuns:

Salut! si eu am fatit la fel. este displeiul tte codta o gramada sal repari