| 1510anamaria a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire 5733Z si vreau sa fac poze cu camera dar nu gasesc programul.big grin Il am de vreo 5 zile. Ma puteti ajuta? Funda:*

3 răspunsuri:
| adrian05 a răspuns:

Buna! Pentru a putea face o fotografie trebuie sa cauti Acer Crystal Eye Webcam. Acest program il gasesti in meniul Start(stanga jos). Sper ca te.am ajutat. Funda!

| 1510anamaria explică (pentru adrian05):

Imi pare rau dar nu am gasit nimic de genul asta. Am cautat in search-ul de la start dar nicio informatie nu este gasita...

| adrian05 a răspuns (pentru 1510anamaria):

Inseamna ca nu ai driver-ul de la camera instalat...