| Useeeer124124 a întrebat:

Am un laptop ACER ASPIRE cu webcam incorporat,dar mi-am cumparat o camera web noua, am instalat-o, doar ca tot pe acea camera web incorporata o foloseste. ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| catalin12stretcu a răspuns:

Intri la setari la programul care vrei sa folosesti camera si selectezi una dintre cele doua (in cazul tau pe cea noua)
pe skype de exemplu dai clic pe liniile acelea ca de semnal de telefon si selectezi de la video camera dorita

Sper ca te-am ajutat!winking