| SpigiBb a întrebat:

am un negativ si niste versuri si vreau sa le inregistrez sa iasa un fel de piesa.ce program poate face asta? unul in care de exemplu pot taia capetele, pune efecte si tot felul de chestii? si un tutorial pentru ce am mentionat mai sus daca se poate bineinteles! cine stie?

Răspuns Câştigător
| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Incearca SONAR. Tata lucreaza cu acest program de foarte mult timp si este extrem de multumit si de modul in care se "opereaza" in el, dar si de usurinta uneltelor. Sper ca te-am ajutat. Numai bine, si, succes la inregistrare! happy

1 răspuns:
| k1NNNdeR a răspuns:

Audacity.E foarte folositor.Trebuie doar sa pui acolo negativul si sa te inregistrezi.