| BoarleceMihai a întrebat:

Cine stie un program care sa iti citeasca versuri? Adica : Eu am niste versuri scrie intr un document, si vreau un program ca sa le citeasca, dar sa ii pun si un negativ pe fond ca sa iasa o melodie. cine stie un program de acest fel? ^^ si da. existahappy.

Răspuns Câştigător
| skama18 a răspuns:

He he. mai sunt putine persoane care cata bine live...iti faci vocea pe pc cum vrei tu, majoritatea cantaretior nu au voce. pune-i sa cante live daca vrei sa te amuzi, zici ca esti la karaokelaughinglaughing binenteles sunt voci bine cunoscute care cnta mai bine live decat playback

4 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Sf frate.ia-ti un negativ si canta tu versurie alea

| BoarleceMihai explică (pentru skama18):

Crezi ca n am incercat? Da eu n am voce ca Dragonu' laughing asa ca o las balta mai bine happy.

| BoarleceMihai explică (pentru skama18):

rolling on the floor). Ai dreptate, o sa incerc sa fac asa ceva, pace!

| skama18 a răspuns (pentru BoarleceMihai):

He he. mai sunt putine persoane care cata bine live...iti faci vocea pe pc cum vrei tu, majoritatea cantaretior nu au voce. pune-i sa cante live daca vrei sa te amuzi, zici ca esti la karaokelaughinglaughing binenteles sunt voci bine cunoscute care cnta mai bine live decat playback

| legoals999 a răspuns:

Omu meu dragonas de mic happy mult succes liricile lui dragonu sunt cele mai precise si mai usoare dar in acelasi timp cele mai greu de pus pe melodie. mult succes.

Ven00m11