| vladlove123 a întrebat:

am un prieten care ii iese media generala 5.1 v-a ramane repetent? Este in clasa a6a

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Ii la limita, daca era sub 5, pica clasa.Zii sa invete, ca la anul, ramane daca continua tot asa...sad

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Va trece clasa! sa ramana repetent ar trebui sa aiba medie sub 5.

| DDoctorita a răspuns:

Bineinteles ca NU va ramane repetent. De la nota 5 in sus nu ramai repetent! happy

| MirceaGuita a răspuns:

Nu daca are 5.1 va trece clasa daca avea 4 ramnea repetent big grin