| alleexaandraa06 a întrebat:

am un prieten si suntem impreuna de 2 saptamani, si azi mi spus sa facem dragoste...ce sa fac... vreau pareri

[funda] :O happy

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Cam devreme.Fal sa mai astepte vreo cateva luni, astfel vei vedea daca il intereseaza doar sexul sau te si iubeste. Daca te iubeste te va astepta.De cat timp aveti aceasta relatia si cati ani aveti?

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cam putin dupa 2 saptamani
nici nu va cunoasteti bine, nici nu va iubiti si tu zici sa faceti dragoste

| mihai69 a răspuns:

Întreabă-l dacă e pregătit să fie tată.

| Carmen100 a răspuns:

De ce atat de repede? Macar il cunosti, sau e practic strain? Nu te arunca in bratele oricui, daca nu merita! Mai asteptati putin, macar o luna sa vezi ce ntentii are, daca vrea o relatie serioasa sau doar putin sex de distractie.
Succes! happy