| scaragigel a întrebat:

Buna TPU, am un profesor de geografie care ne-a invatat ca pamantul este plat, eu l-am contrazis asa ca m-a dus la director mi-a facut mustrare scrisa, ce pot face?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred asa ceva.

| dullcat a răspuns:

Sa trolezi in alta parte?

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca nu ne spui si tonul pe care l-ai folosit. Ca doar nu era nebun sa te trimita la director daca ziceai ceva de genul "ma scuzati, domnule profesor, dar nu este adevarat ce ati zis". Cred ca te-ai luat in gura cu el de fapt.

| mODIN a răspuns:

+1 in lista de 'Chestii care nu s-au intamplat'

| StoicAnalysis a răspuns:

Imi este greu sa cred ca in 2024 exista un profesor care a trecut toata facultatea si posibil si master-ul cu ideea ca pamantul este plat. Nu mai trola si pune intrebari reale. Nu incerca sa iesi in evidenta prin minciuna si mistocareala.

| Cosmin3412 a răspuns:

Ce poti face? Sa asculti, nu tot ce se spune este adevărat dar trebuie ascultat. Adu-ti minte in pandemie cum erau văzuți cei care refuzau vaccinul. Si pana la urmă au avut dreptate. Asa si acum. Ascultă, vezi si din alta perspectivă lucrurile. Tine minte nu tot ce ne învață in scoala este adevărat, mai ales istoria...

| Sfetnic a răspuns:

Fundă pentru trollul anului.

| pruina a răspuns:

Asa bine ti a facut zevzecule